Altay’da Kördüğüm

Osmanlı maçında taraftarların istifaya davet ettiği Altay Teknik Direktörü Özden Töraydın, “Herkes yerini bilecek. Görevimin başındayım” dedi..

1. Lig’de son 3 maçını kaybeden ve düşme hattıyla arasındaki puan farkı 1’e inen Altay’da taraftarların istifaya davet ettiği teknik direktör Özden Töraydın, sonunda isyan etti. Taraftarların geçen hafta içinde tesislere giderek futbolcuları tehdit etmesinin ardından son oynanan Osmanlıspor maçının da 1-0 kaybedilmesi üzerine teknik direktör Töraydın maç öncesi ve sonrası istifaya davet edildi. Kimseye eyvallahının olmadığını belirten Töraydın, “Herkes yerini bilecek. Görevimin başındayım. Tepkiler normal ama hakaret ve küfürlerde art niyet var. Biri çıksın söylesin ‘Özden Töraydın kulübün parasını gereksiz yere harcadı, para çaldı’ desin. Hesap verdiğim kişiye karşı içim rahat. Ben bu kulüp için ne kötülük yapmışım? 90 dakika boyunca ‘İstifa’ diye bağırdılar, alınmadım. İstedikleri kadar bağırsınlar, doğru bildiğimiz yoldan şaşmayacağız. Görevi gerektiğinde bırakırım” dedi.

ALTAY ATEŞ İÇİNDE

Osmanlıspor’a yenilen ve 14. sıraya gerileyen Altay, düşme potasına ilk kez bu kadar yaklaştı. Ligde 16 hafta sonunda 16 puana ulaşan İzmir ekibi, 16. sıradaki Afyonspor’un sadece 1 puan üzerinde alıyor. Altay son 7 maçta sadece 4 puan kazanabildi.
Siyah-beyazlılar, 9. hafta aldığı 4-0’lık Karabükspor galibiyeti sonrası oynadığı 7 maçta 5 yenilgi, 1 beraberlik ve sadece tek galibiyet elde etti. 17 puan kaybeden Altay, 9. hafta sonunda 9. sırada yer alırken 5 basamak birden düşerek büyük irtifa kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu