Bucaspor Düşmeyecek !

Fırtına’nın başına geçen teknik patron Eriş, “Zor bir süreç bizi bekliyor. Buca ve İzmir elime taşın altına çekinmeden soktum” dedi

Fırtına’nın başına geçen teknik patron Eriş, “Zor bir süreç bizi bekliyor. Buca ve İzmir elime taşın altına çekinmeden soktum” dedi.

TFF 3. Lig 3. Grup’ta son sırada bulunan Bucaspor’da takımın başına geçen tecrübeli teknik adam Levent Eriş, zor bir durumda bulunan Bucaspor ve İzmir futbolu söz konusu olduğu için hiç düşünmeden görevi kabul ettiğini belirtti. Fırtına’ya tekrar döndüğü için onur duyduğunu belirten Eriş, “İlk geldiğimiz zamanda kulüp zor bir süreçteydi şimdi de öyle. Yönetim kurulumuz Buca için gövdesini taşın altına koyduğu bir dönemde bizde İzmirli bir teknik adam olarak elimizi hiç düşünmeden taşın altına koyduk. Başkanımızın Bucaspor’u ayağa kaldırma projesi var. Bizde katkı sağlamak için buradayız” ifadelerini kullandı.
BİRLİK OLACAĞIZ
Süper Lig’den bu yana kulübü sevenlerinin çok acı çektiğini belirten Eriş, “Bucaspor’un isminin olduğu yerde ligin ve sıralamadaki yerin önemi yok. Birbirimize inanarak, kenetlenerek ve çok çalışarak zoru başarmak için mücadelede edeceğiz. Benim felsefemde pes etmek yok. Geçen sezonda aynı bu durumda Fethiyespor’a gidip kümede kalmayı başarmıştık. Şimdi bunu Bucaspor’da yapmak için buradayız. El ele vereceğiz” diye konuştu.

Görkem TÜRKYILMAZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu