Milliyet Ege’den 90+3 Tire 1922

Milliyet Ege'nin usta kalemleri, haftalık analizleri ve yorumları ile İzmir takımlarını değerlendiriyor...

Milliyet Ege’nin usta kalemlerinden Tire 1922 Spor analizi.

Bülent Buda: Play Off yarışının içinde kalmak için özellikle dış sahalardan alınan puan ya da puanlar önemlidir, değerlidir. Tire var olan gücüyle Play Off’a kalmalıdır. Eğer tüm takım isterse bunu gerçekleştirebilirler. Haftaya BAY takım. İyi bir idman, dinlenme süreciyle yola devam.

Fatih Tanfer: Tirespor, Kozan deplasmanında 88. dakikada penaltıdan yediği golle 2 puanı bıraktı. Puanını 37 yaptı. Play Off’ta olmak için ilk 5 içinde olmanız gerektiğini okuyucularımıza hatırlatarak, Tirespor’un bu hafta BAY olduğunu 5. sıradaki Ergenespor’un kendi evinde Erzin ile oynadığını düşünürsek kazandığı takdirde 5. sıraya düşecek. Yani Play Off’ta sınıra gelecek. Nereden nereye?

Mehmet Demirtaş: Sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Tirespor’un özellikle ligin ikinci yarısındaki düşüşü hepimizi üzüyor. Sezonu tamamlamadan 3 hoca değiştirdi. Sonunu da getiremedi. Oyuncu grubunda kazanma hırsı, coşku, en önemlisi ruh yok. Sanki ‘Biz bu ligde oynayalım bize yeter’ havasındalar. Yönetimin emeklerine yazık oluyor. Ligin ikinci yarısında resmen yoklar. Bu takım bundan daha iyilerini hak ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu