Milliyet Ege’den 90+3 Bucaspor

Milliyet Ege'nin usta kalemleri, haftalık analizleri ve yorumları ile İzmir takımlarını değerlendiriyor...

 Milliyet Ege’nin usta isimlerinden Bucacpor analizi.

Bülent Buda: İyi ki geldin Levent. Kazanmanın dayanılmaz tadı. Vazgeçmeyin, yarışın. Biz bu evrelerden çok geçtik. Tadını, hüznünü, birlikte yaşadık. Gerideki yıllar ne çok birikti değil mi Levent? Yaşanacak daha neler varmış. Tüm takımınla övgüyü hak ediyorsun. Önünüz açık olsun.

Fatih Tanfer: Bucaspor resmen destan yazıyor. Son 3 haftada önce grubun lideri Bayburt ardından ikinci Kocaeli, bu haftada üçüncü Çorumspor’u yendi. Bizim için sürpriz değildi. Biz haftalardır Buca’yla ilgili yazılarımızda İzmir’deki en genç ve yetenekli oyuncuların Bucaspor’da olduğunu ancak sorunlarla boğuşmaktan gerçek güçlerini gösteremediklerini ifade ediyorduk. Bucaspor Levent hocayla buluştu. Başarılar üst üste geliyor. Kurtuluşun mücadelesi şimdi başladı. Son düdüğe kadar aynı inanç, aynı ruh artarak devam etmeli. Bu haftada rakip kadere bakın ligin Karacabey deplasmanı. 4 hafta önce yazmıştık, yarıştan kopmazsan, Bucaspor’un son beş haftada fikstür avantajı var diye. Aynı inançla mücadeleye devam.

Mehmet Demirtaş: Öncelikle İzmir’in 91 yıllık değeri Bucaspor’un yıl dönümünü kutlarım ve daha nice yıllar Türk futboluna hizmet vermesini dilerim. Üst üste alınan 3. galibiyete gelirsek özellikle Cihan Başkan’ın kulübün başına geldikten sonra başarıların da geleceğini her hafta dile getiriyorduk. Geldiğimiz noktada bir kez daha yanılmadığımızı gördük. Aman nazar değmesin. Bucaspor bitti demeden bitmez diye boşuna demedik. Kutlarım Buca’nın vefakar ve çalışkan evlatlarını.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu