Milliyet Ege’den 90+3 Menemenspor

Milliyet Ege'nin usta kalemleri, haftalık analizleri ve yorumları ile İzmir takımlarını değerlendiriyor...

 Milliyet Ege’nin usta isimlerinden Menemenspor analizi.

Bülent Buda: İşte bizim takımımız. Hakemin bitiş düdüğüne kadar maça asılan, asla vazgeçmeyen. Zirveye kuruldular. Ama orada tek değiller. Ligin başından bu yana ürktüğüm, korktuğum Karagümrük’ün soluğu enselerinde. Bu onlara itici güç olsun. Bu takım artık puan kaybetmeksizin şampiyon olur. Bu kadar iddialıyım. Tüm futbolcuların, teknik birimin, sevgili Tahir Şahin’in herkesin bu duyguları yaşadığına kuşkum yok. Hadi aslanlar. Şampiyonluk size çok yakışacak..

Fatih Tanfer: Menemenspor Zonguldak deplasmanında 3 puanı Taşkın’ın son saniyede penaltı golüyle aldı. Bazen işler yolunda gitmeyebilir. Ama bu sene Menemen adına her şey olumlu gidiyor. Futbolda şansı yanına alabilmen için iyi oynamalısın ve asla vazgeçmemelisin. İşte Zonguldak deplasmanı son saniyeye kadar umudunu tüketmiyorsun ve her hafta puan farkını arttırıyorsun. Lütfen 90+3 ekibimizin Menemen’le ilgili devrearası yazılarını bulunuz. Menemen’in en büyük rakiplerinden birisinin Karagümrük olduğunu söylemiştik. Şu an 3 puan önde ve 2’li averajda Menemen’in lehinde. Kazan maçlarını ve şampiyon ol. İşte bu hafta rakip Kırklareli çok hızlı hücümcuları var. Ancak kazanmaktan başka hiçbir alternatifleri olmadığı bilinerek coşkulu, inaçlı Menemenspor’u herkes sahada görmek istiyor.

Mehmet Demirtaş: Sezon başından bu yana her hafta üzerine koyarak ilerleyen bir Menemenspor’u yazıyoruz. Takım şampiyonluk parolasından bir an olsun vazgeçmiyor. Bu kutlu yürüyüşün sonunda eminim ki şampiyonluk gelecek. Deplasman galibiyetleri her zaman önemlidir. Bu galibiyet de öyleydi. Hele ki uzatmalarda gelen galibiyet golüyle… Kutlarım Menemen’in inanmış futbolcularını. Hız kesmeden devam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu