Milliyet Ege’den 90+3 “Ci Group Buca’da kayıplar önlenemiyor”

Milliyet Ege'nin usta kalemleri, haftalık analizleri ve yorumları ile İzmir takımlarını değerlendiriyor...

Milliyet Ege’nin usta isimlerinden haftalık Ci Group Buca analizi.

Bülent Buda: Zor ve de sorunlu günlerde bir de üstüne lidere karşı oynamak kolay değil elbette. Yeni teknik adamla en azından bir beraberlik iyi olur, futbolcularında sinir sistemlerinde bir iyileşme gözlenirdi. Olmadı. Bu haftaya kaldı. Şöyle birkaç maç yenilgisiz yürüyüp, moral depolayıp özgüven kazanabilseler iyi olacak. Bunu da becerebilecek olan futbolculardan başkası değil.

Fatih Tanfer: Yeni Teknik Direktör Ersin Aka yönetiminde çıktığı Serik deplasmanından maalesef yine puansız döndü. Geçen haftaki yazımda maddi ve manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Cihan Aktaş’ın köklü çözümler bulması gerektiğini söylemiştim. Başkan yaptığı açıklamada ayrılacak futbolcu sayısını açıkladı ve devre arasında gerekli transferleri yapacağını söyledi. Emeklerin yazık olmaması için kesinlikle lig sonunda Play Off içinde olunmalı. Bucaspor devre arasında yapacağı gerekli hamlelerle hak ettiği yere gelecektir.

Mehmet Demirtaş: Buca’da sıkıntılar çığ gibi büyüyor. Var olma mücadelesi veren takım bu hafta Serik’te de mağlup oldu. Her hafta bir umutla şimdi ayağa kalkacak diye beklediğimiz Bucaspor’u bu şekilde gördüğümüz zaman çok üzülüyoruz. Devre arasına kadar toplanacak en yüksek puan toplanıp yapılacak takviyelerle Buca adına yakışır bir futbol sergilemeliler. Yoksa başkanın vermiş olduğu emekler çöpe gidecek. Doğru bir yol haritası ile gelecek adına umudumuz var.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı