Milliyet Ege’den 90+3 “Ci Group Buca fırtına gibi başladı”

Milliyet Ege'nin usta kalemleri, haftalık analizleri ve yorumları ile İzmir takımlarını değerlendiriyor...

Bülent Buda: Nihayet sevindiğimiz, umutlandığımız güzel bir ikinci yarı başlangıcı. Hem de deplasmandan. Kazanılan 3 puan ilaç gibi geldi. Sıralamanın zirvesindekilerle puan farkı kapatılamayacak uzaklıkta değil. Şimdi bütün mesele devamlılığı yakalamakta. Takım olma bilinciyle, farkındalıkla üstesinden gelinmeyecek sorun yoktur. Bu sevinci sürekli, yaşanılır kılmak futbolculara kalmış. İsteğin, alın terinin karşılığı olarak. Hadi bakalım. Kolay gelsin…

Fatih Tanfer: Ci Group Buca, ikinci yarının ilk maçında Çankaya FK’yı deplasmanda yeni transfer Burak Sürmeli’nin attığı golle 1-0 yenerek ikinci yarıya 3 puanla başladı. Puanını da 26’ya çıkardı ve “Play Off yarışında varım” dedi. Teknik Direktör Ersin Akan’ın ‘Hedefimiz kesinlikle üst sıralar’ ifadesinde inanmışlık ve geleceğe güvenle bakmanın olduğunu görüyorum. Biz öngörülerimizi yaparız. Futbolcular sahada oyununu oynarlar. Ci Group Buca’nın Play Off’a kalması halinde bu oyuncu yapısı ile kesinlikle hedefe ulaşacağına inanıyorum.

Mehmet Demirtaş: Ci Group Buca’dan çok iyi bir başlangıç. Devre arası transfer sezonunu hareketli geçiren Buca, yaptığı takviyeler sonrası çıktığı ilk karşılaşmada Burak Sürmeli’nin ayağından gelen golle galip geldi. Demek ki arada iyi çalışılmış, doğru hamleler yapılmış. Şimdi beklentimiz seri galibiyetler. Üst üste alınacak galibiyetler Buca’yı üst sıralara atacaktır. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu